Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa

Idealny zabieg na „czerwony dywan”- czyli, na każdą, wyjątkową okazję, gdzie chcemy pokazać się od najpiękniejszej strony. Polega na działaniu na skórę czystym tlenem i odpowiednią ampułką, aby uzyskać natychmiast widoczne efekty. Zmarszczki stają się wygładzone, a twarz „promienieje młodością”,cera jest rozświetlona, odżywiona i zrewitalizowana.

Zabieg ten stał się najnowszym trendem, uwielbianym przez gwiazdy na całym świecie. Wszyscy, od Madonny, po Kate Middleton, cenią sobie jego odmładzające działanie.

 

infuzja gw

 

 

 

 

 

Dlaczego infuzja tlenowa jest tak wyjątkowa i co robi dla Twojej skóry?
Czy wiesz, że na co dzień oddychamy tylko 20% tlenu? Zabieg dostarcza nam go w czystej postaci, której brakuje naszej skórze. Rozpoczyna się on od rozpylenia mgiełki z serum lub składnikami aktywnymi, za pomocą specjalnego aplikatora z natryskiem. Następnie za pomocą tego samego urządzenia wtłaczamy w tkankę 84-90% czystego tlenu na poziomie komórkowym. Następnie rozkłada on cząsteczki, dzięki czemu wchłanianie preparatu odbywa się w głębszych warstwach skóry, a właściwości stymulujące regenerację komórek, utrzymują się długo po zabiegu. T en nawilżający masaż twarzy uzupełnia maseczka, zwiększając rezultaty.

Podrażniona, delikatna skóra. Czy ten zabieg jest dla mnie?
Infuzja tlenowa to jednocześnie delikatne chłodzenie twarzy, dzięki czemu jest idealna do łagodzenia podrażnień. Zabija bakterie, ponieważ wtłacza czysty tlen w pory, co nie pozwala na ich dalszy rozwój, Uzyskujemy regenerację i odmłodzenie skóry, odzyskuje ona zdrowy, młodzieńczy blask. Zabieg jest świetny dla wszystkich rodzajów skóry, ale czysty tlen pomoże także osobom walczącym z wypryskami, trądzikiem oraz suchą i podrażnioną skórą.

Tlenowy masaż twarzy jest również doskonałym zabiegiem dla panny młodej, który może odbyć się przed jej wielkim dniem. Likwiduje nadmiar sebum, aby makijaż mógł utrzymać się przez cały dzień i noc.

Jak często?
Infuzja tlenowa to zabieg całkowicie bezinwazyjny, więc można go wykonywać tak często, jak tylko chcesz. Zaleca się łączenie jej z innymi zabiegami, np. mikrodermabrazją twarzy (wspomaga gojenie po „cięższych” zabiegach).
Zabieg idealny na lato!
Przebywanie na słońcu i wysoka temperatura niekorzystnie wpływają na naszą cerę, Prowadzą często do oparzeń słonecznych i uszkodzeń skóry. Infuzja tlenowa to idealny sposób na regenerację skóry zmęczonej i wysuszonej letnim słońcem.

Leave a Reply

Your email address will not be published.